Aktiviraj pristupačnost
  • Info
  • Novosti i obavijesti
  • .
  • Odluka o dodjeli sredstava za financiranje programa / projekata od interesa za opće dobro koje provode udruge na području Općine Gradac za 2021. godinu
10.05. 2021.

Na temelju provedenog postupka zaprimanja, pregleda i stručnog ocjenjivanja dostavljene dokumentacije po raspisanom Javnom pozivu za financiranje programa / projekata od interesa  za opće dobro koje provode udruge na području Općine Gradac za 2021. godinu, a koji je bio objavljen 3. veljače 2021. godine ovom Odlukom utvrđuju se iznosi sredstava- financijske potpore udrugama koje su se javile na Javni poziv.