06.02. 2020.

Novo ruho Dječjeg vrtića "Gradac"

U sklopu projekta „GRADAC  za mlade obitelji“ koji je sufinanciran sredstvima Europske unije iz Europskog socijalnog fonda  u 100 % - tnom iznosu od 1.183.690,70 kn , Dječji vrtić  „Gradac“ Gradac  te podružnica u Drveniku opremljeni su novom opremom. Iz projekta je nabavljena didaktička oprema, didaktičke igračke, namještaj za djecu, namještaj za ured za odgojiteljice, kuhinjska oprema te oprema za izvođenje novo uvedenih programa – engleski, sportski i glazbeni program.

Novom opremom i igračkama stvoreni su kvalitetniji i ugodniji  uvjeti za boravak djece u vrtiću te produljeni boravak djece u vrtiću do 17h. Opremljenom kuhinjom omogućen je topli ručak koji djeca koja pohađaju produljeni program konzumiraju svakodnevno u vrtiću. Projekt traje do 17. siječnja 2021. g. nakon čega se očekuje ponovno financiranje aktivnosti iz Europskog socijalnog fonda – FAZA II.