• Početna
  • Info
  • Novosti i obavijesti
  • .
  • Javni natječaj za davanje u subvencionirani zakup poslovnih prostora u mjestu Gradac, ex. „Kragujevčani“ (Drugi poziv)
12.02. 2019.

Predmet javnog natječaja je davanje u zakup poslovnih prostora u posjedu Općine Gradac u mjestu Gradac – kompleks bivšeg odmarališta Kragujevčani, na adresi Jadranska 107.

Površina poslovnih prostora je: ured suteren 30 m2 (4 jedinice), ured prizemlje 35 m2 (1 jedinica), ured 1. kat 35 m2 (2 jedinice), ured izdvojena zgrada 30 m2 (1 jedinica), te se isti daju u najam sukladno ovom Pozivu (Drugi poziv) isključivo kao poslovni prostor za obavljanje određenih djelatnosti poduzetnicima, obrtima, tvrtkama, startup tvrtkama.

Ponude se dostavljaju u roku od trideset (30) dana od dana objave ovog Natječaja zaključno do 08. ožujka 2019.godine