• Početna
  • Info
  • Novosti i obavijesti
  • .
  • JAVNI NATJEČAJ za davanje u subvencionirani zakup poslovnih prostora u mjestu Gradac, ex. „Kragujevčani“
16.10. 2018.

Predmet javnog natječaja je davanje u zakup poslovnih prostora u posjedu Općine Gradac u mjestu Gradac – kompleks bivšeg odmarališta Kragujevčani, na adresi Jadranska 107.

Površina poslovnih prostora je: ured suteren 30 m2 (3 jedinice), ured prizemlje 35 m2 (4 jedinice), ured 1. kat 35 m2 (2 jedinice), ured izdvojena zgrada 30 m2 (1 jedinica), te se isti daju u najam sukladno ovom Pozivu (Prvi poziv) isključivo kao poslovni prostor za obavljanje određenih djelatnosti poduzetnicima, obrtima, tvrtkama, startup tvrtkama.

Ponude se dostavljaju u roku od trideset (30) dana od dana objave ovog Natječaja zaključno do 15. studenoga 2018. godine na adresu Stjepana Radića 3, 21330 Gradac preporučenom pošiljkom ili neposredno na protokol Općine Gradac.