10.06. 2016.

Upozorenje

UPOZORENJE

Upozoravaju se građani da je, sukladno odredbama Odluke o komunalnom redu najstrože zabranjeno odlaganje građevinskog otpada (šut, keramičke pločice, kamenje iz vrta i sl) i otpada biljnog porijekla (drva, granje, trava) u i oko kontejnera, a posebno njihovo odlaganje na javnim površinama.
Posljednji predsezonski odvoz krupnog otpada (dijelovi namještaja, kućanskih aparata i sl). Općina Gradac izvršit će u srijedu 15.6. 2016.

Posebno napominjemo da je takav otpad potrebno iznijeti u utorak 14.6. poslijepodne na već poznata mjesta. Strogo je zabranjeno iznošenje i deponiranje takvog otpada van tog termina. Protupravna ponašanja  biti će oštro sankcionirana bez prethodnog upozorenja, i to novčanom kaznom od 500 do 1000 kuna i prekršajnom prijavom protiv počinitelja, na temelju Odluke o komunalnom redu općine Gradac.

Odvoz krupnog otpada neće se vršiti za vrijeme turističke sezone, od 16.6.. do 30.9. 2016.

Vlastiti komunalni pogon Općine Gradac